STROM KNIŽNÍCH PŘÁNÍ

31.08.2016 09:53

Pro naše čtenáře máme něco pro zpestření návštěvy knihovny - Strom knižních přání. Chcete si udělat radost a přečíst si novou knihu? Přijdte do knihovny a pomozte zaplnit strom lístky se svým přáním.

Strom knižních přání je akce, jejíž zakončení se uskuteční u příležitosti 20. ročníku celostátní akce na podporu četby a knihoven „Týden knihoven“ v prostorách klecanské knihovny.

Pravidla:

Každý registrovaný čtenář Městské knihovny Klecany může v období od 5. 9. 2016 do 3. 10. 2016 na papírový lístek Stromu knižních přání napsat název knihy (kterou v klecanské knihovně nemáme, a přeje si, aby byla v knihovně k dispozici) a jejího autora. Cena knihy nesmí přesáhnout částku 400,- Kč a musí být dostupná na trhu.

Ve středu 5. 10. 2016 v 17:00 hod proběhne vylosování 20 lístků s napsanou knihou a autorem. Tyto knihy do knihovny zakoupíme.