Návštěvní kniha

Datum: 28.04.2015

Vložil: Hana Vachová

Titulek: Křeslo pro hosta

Dobrý den, opět velké díky za inspirativní setkání s polárníkem p. Sůrou. Když použiji jeho slov, byla to pěkně "vytuněná" přednáška :-)a jako nápad na další setkání navrhuji třeba Dana Přibáně, až se s trabanty vrátí z Tichomoří :-).Hana V.

—————

Datum: 29.04.2015

Vložil: Knihovna (JK)

Titulek: Re: Křeslo pro hosta

Dobrý den, Hano V. Jsme rádi, že se Vám setkání s polárníkem Vaškem Sůrou líbilo a už teď můžeme prozradit, že vážně uvažujeme o jeho podzimní návštěvě v knihovně. Děkujeme za Váš tip ohledně dalšího hosta. Uvidíme, co ve věci pozvání Dana Přibáně můžeme udělat.

—————

Datum: 25.03.2015

Vložil: Dagmar Horová

Titulek: Michal Viewegh

Děkuji za velice milé setkání se spisovatelem Michalem Vieweghem. Věřím, že knihovna v Klecanech ožije stejně jako ostatní knihovny v okolních obcích a podobných setkání a zajímavých akcí se podaří uskutečnit více.

—————

Datum: 31.03.2015

Vložil: Knihovna (JK)

Titulek: Re: Michal Viewegh

Dobrý den, Dagmar Horová. Děkujeme za projevené díky. I my věříme, že se klecanská knihovna brzy stane místem setkávání i smysluplného trávení volného času. V knihovně má být ( kromě knížek) i život a nejrůznější akce by ho tam mohly přivést.

—————

Datum: 18.03.2015

Vložil: Hana Vachová

Titulek: Křeslo pro hosta

Dobrý den, alespoň touto cestou bych chtěla poděkovat za zorganizování dnešního setkání s panem Vieweghem. Bylo velice milé se setkat osobně s naším nejčtenějším spisovatelem v Klecanské knihovně.A již teď se těším na podobně zajímavé akce, které opět moc ráda navštívím. Zdraví, Hana V.

—————

Datum: 31.03.2015

Vložil: Knihovna (JK)

Titulek: Re: Křeslo pro hosta

Dobrý den, Hano V. Děkujeme za projevené díky a věříme, že Vám i všem ostatním budeme moci nabídnout ještě spoustu podobně zajímavých akcí. Pokud byste měla nápad, kdo by mohl usednout do našeho "Křesla pro hosta", dejte prosím vědět.

—————